сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

未 标题 -1
СМЕЈКИ ЕМОЏИ Ракети HB2208016

СМЕЈКИ ЕМОЏИ Ракети HB2208016


Големина на единицата29-8/9*10-1/8*1-1/2“
Пакување20 / 5
CBM/CTN (m³)0.068
G*W/CTN (kg)/
ОписЕМОЏИ СМЕЈЛИ
НапоменаСмешко лице на небото со секоја ракета


Пребарување
перформанси


Испраќам барање