сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

SY8000
SY8000 LOVE FOR AMERICA ROCKET FIREWORKS

SY8000 LOVE FOR AMERICA ROCKET FIREWORKS


Големина на единицата30"×7-1/2"×1-1/2"
Пакување18 / 4
CBM/CTN (m³)0.0540 
G*W/CTN (kg)8 
ОписРОКЕТ
Напомена4 assorted unique effects showing the Love For America! Color changing, ring, smiling face and heart shape! The best ball rocket ever!
Пребарување
перформанси
Испраќам барање