сите категории

Ракета

Ти си тука : Дома> Производи > Ракета

HB-0512
РАКЕТА ЗА ДИВИ ГУСКИ HB-T0512

РАКЕТА ЗА ДИВИ ГУСКИ HB-T0512


Големина на единицата15*2*1-1/5
Пакување72 / 6
CBM/CTN (m³)0.029
G*W/CTN (kg)/
ОписWILD GEESE ROCKET
НапоменаClassic Rocket With Red/Green Pearl And Whistle


Пребарување
перформанси
Испраќам барање