сите категории

Римска свеќа

Ти си тука : Дома> Производи > Римска свеќа

5
10 BALL CRACKLING CANDLE HB0801105

10 BALL CRACKLING CANDLE HB0801105


Големина на единицата3/4*2-4/5*11-2/5
Пакување36 / 4
CBM/CTN (m³)0.017
G*W/CTN (kg)/
Опис

10 BALL CRACKLING CANDLE

Напомена10 Shots, Colored Pearls, Crackling


Пребарување
перформанси


Испраќам барање