сите категории

Римска свеќа

Ти си тука : Дома> Производи > Римска свеќа

10-333
10 ТОПКА РИМСКА СВЕЌА HB0801101

10 ТОПКА РИМСКА СВЕЌА HB0801101


Големина на единицата3/4*2-1/8*16-3/4
Пакување48/3
CBM/CTN (m³)0.025
G*W/CTN (kg)/
Опис

10 ТОПКА РИМСКИ

КАНДЕЛ

Напомена10 снимки, обоени бисери


Пребарување
перформанси
Испраќам барање