сите категории

Римска свеќа

Ти си тука : Дома> Производи > Римска свеќа

100s
100S МАГИЧЕН БАРАЖ Римска свеќа HB0801108

100S МАГИЧЕН БАРАЖ Римска свеќа HB0801108


Големина на единицата10-1/4*1-8/9*3-6/7
Пакување40 / 1
CBM/CTN (m³)0.052
G*W/CTN (kg)/
Опис100S MAGICAL BARRAGE
Напомена100 Shots, Fast Colored Pearls With Silver Comet Tails


Пребарување
перформанси


Испраќам барање