сите категории

Римска свеќа

Ти си тука : Дома> Производи > Римска свеќа

5
5 ТОПКА РИМСКА СВЕЌА HB080152

5 ТОПКА РИМСКА СВЕЌА HB080152


Големина на единицата3/4*2-4/5*11-2/5
Пакување36 / 4
CBM/CTN (m³)0.017
G*W/CTN (kg)/
Опис

5 BALL MAGICAL

РИМСКА СВЕЌА

Напомена5 Shots, Magical Effects


Пребарување
перформанси
Испраќам барање