сите категории

Римска свеќа

Ти си тука : Дома> Производи > Римска свеќа

5
5 ТОПКА РИМСКА СВЕЌА HB080153

5 ТОПКА РИМСКА СВЕЌА HB080153


Големина на единицата3/4*2-4/5*11-2/5
Пакување36/4
CBM/CTN (m³)0.017
G*W/CTN (kg)/
Опис

5 ПРЕЧКАЊЕ НА ТОПКА

РИМСКА СВЕЌА

Напомена5 снимки, обоени бисери, крцкање


Пребарување
перформанси


Испраќам барање