сите категории

Римска свеќа

Ти си тука : Дома> Производи > Римска свеќа

55ball
5 ТОПКА РИМСКА СВЕЌА HB080155

5 ТОПКА РИМСКА СВЕЌА HB080155


Големина на единицата3/4*4-1/4*11-2/5
Пакување48/6
CBM/CTN (m³)0.032
G*W/CTN (kg)/
Опис

5 ТОПКА

РИМСКА СВЕЌА

Напомена5 снимки, обоени бисери


Пребарување
перформанси


Испраќам барање