сите категории

Римска свеќа

Ти си тука : Дома> Производи > Римска свеќа

8
8 СВЕЌА ГРОМОВИ HB080180

8 СВЕЌА ГРОМОВИ HB080180


Големина на единицата3/4*17*2-4/5
Пакување36/4
CBM/CTN (m³)0.017
G*W/CTN (kg)/
Опис8 ТОПКА СИНА ГРОМОВА СВЕЌА
Напомена8 снимки, сини ѕвезди до гласни извештаи


Пребарување
перформанси


Испраќам барање