сите категории

Римска свеќа

Ти си тука : Дома> Производи > Римска свеќа

SY7202
SY7202 358'S MASTER BLASTER ROMAN CANDLE БАРАЖ

SY7202 358'S MASTER BLASTER ROMAN CANDLE БАРАЖ


Големина на единицатаΦ2-3/8"×26-1/5"
Пакување12 / 1
CBM/CTN (m³)0.0340 
G*W/CTN (kg)12 
ОписБАРАЖ
НапоменаБараж од 358 снимки со црвена опашка, зелена опашка и хрис.
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање