сите категории

Римска свеќа

Ти си тука : Дома> Производи > Римска свеќа

SY7203
SY7203 145'S FABULOUS CANDLE РИМСКИ СВЕЌИ БАРАЖ

SY7203 145'S FABULOUS CANDLE РИМСКИ СВЕЌИ БАРАЖ


Големина на единицатаΦ2-5/8"×32-7/8"
Пакување12/1
CBM/CTN (m³)0.0530 
G*W/CTN (kg)14 
ОписБАРАЖ
НапоменаМагична свеќа од 145 снимки со свирежи, црвена опашка од палма и крцкање.
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање