сите категории

Чад

Ти си тука : Дома> Производи > Чад

HB211130012
ТОПЧКИ ВО БОЈА димни HB211130012

ТОПЧКИ ВО БОЈА димни HB211130012


Име

ТОПЧКИ ЗА БОЈА СМОК

Бр
HB211130012
Пакување20/6/12
Големина на единицата6-3/4*4-1/4*3-1/8
CBM (m³)0.036
Г*Ш (кг)/
ЕфектДим во боја (глина)


Пребарување
перформанси


Испраќам барање