сите категории

Чад

Ти си тука : Дома> Производи > Чад

HB211130008
MINI SMOKE GRENADE HB211130008

MINI SMOKE GRENADE HB211130008


Име

МИНИ

ЧАД

граната

Бр
HB211130008
Пакување12 / 48 / 1
Големина на единицата8-1/9*4-4/5*5-1/2
CBM (m³)0.049
Г*Ш (кг)/
ЕфектWhite Smoke Grenade


Пребарување
перформанси


Испраќам барање