сите категории

Чад

Ти си тука : Дома> Производи > Чад

SY5003
SY5003 ЦЕВКА ЗА БОЈА за чад црна / сина / зелена / црвена / розова сорта

SY5003 ЦЕВКА ЗА БОЈА за чад црна / сина / зелена / црвена / розова сорта


Големина на единицата5-1/3"×5"×1-1/5"
Пакување40/5
CBM/CTN (m³)0.0260 
G*W/CTN (kg)16 
ОписЧАД
НапоменаЦрн чад, Син чад, Зелен чад, Црвен чад, Розов чад; 5 Сорти во кутија.
Пребарување
video
перформанси
Испраќам барање