сите категории

Единствен удар

Ти си тука : Дома> Производи > Единствен удар

HB080323
#300 Single Shot HB080323

#300 Single Shot HB080323


Големина на единицата2-1/5*4-3/4*14-1/5
Пакување16 / 1
CBM/CTN (m³)0.06
G*W/CTN (kg)15
НапоменаAssorted Pack, 4 Different Effects (Red And Crackle/Gold Willow/Brocade To Green/Color Peony)


Пребарување
перформанси


Испраќам барање