сите категории

Единствен удар

Ти си тука : Дома> Производи > Единствен удар

HB080320
#5 Единечна снимка HB080320

#5 Единечна снимка HB080320


Големина на единицата1-3/4*12
Пакување24 / 1
CBM/CTN (m³)0.043
G*W/CTN (kg)12
Напомена

Assorted Pack, 6 Different Effects (Brocade To Red/Red Chrys/Green

Peony/Color Peony/Silver Wave To Green/Gold Willow)


Пребарување
перформанси


Испраќам барање